Info o focení

Ceník

Typ fotografie Upřesnění Cena v Kč
Malý balíček 10 upravených fotografií 1500
Velký balíček 20 upravených fotografií 2000

Podrobné informace

Upravené fotografie předávám do týdne. Dostanete je v elektronické galerii na ivasvo.zonerama.com - tam budou dostupné ke stažení v tiskové kvalitě, ve skrytém albu, které vidíte jen vy a ten, komu předáte přesný odkaz. Neposkytuji neupravené fotografie. Fotografie netisknu. Pro tisk vřele doporučuji firmu Dastax, kde tisknu já.


Platíte při předání (po tom, co vám odešlu alespoň 1 ukázku), přijde mi to fér a zatím nemám důvod nevěřit, že platbu obdržím.
Den před focením vás většinou kontaktuji, abychom si potvrdili, že termín platí a domluvili podrobnosti. Pokud tak neučiním, ozvěte se mi, pravděpodobně jsem zapomněla :-D. Focení trvá přibližně hodinu až dvě. Mám spoustu rekvizit - několik barev pláten - mandlové, tyrkysové, rubínové, růžové, bílé, žluté, vinylová pozadí, retro auto, letadlo, houpacího koně, soba, ovečku, lavičky, vědra, košíky a různé nádoby, kočárky, vozítka, ozdobné girlandy - trojúhelníčky, sovičky, čelenky, čepice, košile, motýlky, kravaty, klobouky, tutu sukýnky, šaty, lacláče, krajkové kalhotky pro miminka na zakrytí plen a rozsáhlou sbírku plyšových medvědů.


Při rodinném focení se často ptáte, co na sebe :-) - cokoli, v čem se cítíte dobře, vhodné jsou pestré barvy - ovšem u rodinných focení doporučuji oblečení bez výrazných motivů a nápisů. Je dobré, když se barevně doladíte, nemusíte se bát ani výrazných doplňků. Pokud máte s laděním problém, nikdy nezklame černobílá kombinace. Fotíme-li uvnitř, počítejte s tím, že je nutné být naboso, proto je vhodné dětem místo punčocháčů dát ponožky, které pak snadno svléknete - a věřte mi, vypadá to lépe.
 

Svatby nefotím a dárkové poukazy dočasně nenabízím.
Chcete-li některou z mých fotografií použít pro komerční účely, kontaktujte mě, prosím.

Tvorba webových stránek prestissimo.cz | webdesign caramel.cz